Sprzedaz wylacznie dla dystrybutorow 

 

 

 

 

 

Dostępność & Reaktywność

 

Portal poświęcony Klientom CEVAM umożliwia składanie zamówień on-line 24h/24h. Dzięki ekspresowej obsłudze wszystkie zamówienia złożone do 17:45 są dostarczane nazajutrz rano. Dostawa wyrobów CEVAM dostępnych w lokalnych magazynach odbywa się w systemie H+4h (realizacja w 4godz.). Obsługa Państwa zamówień jest realizowana od poniedziałku do wtorku w godzinach od 8:00 do 18:00


BADANIA I ROZWÓJ to ważny obszar działalności CEVAM. Nasi specjaliści analizują każdy nowy model, przeprowadzają szereg testów i kontroli, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby Klienta i zwiększać ofertę wyrobów, a przez to liczbę i rodzaj zastosowań.

Eksport


Dzięki naszej obecności w trzech krajach Europy jesteśmy w stanie efektywnie realizować Państwa zamówienia. Pracownicy DZIAŁU EKSPORTU CEVAM władają takimi językami jak : angielski, francuski, hiszpański, niemiecki i polski. Dział Eksportu służy informacją na temat Państwa zamówienia, od momentu jego złożenia, przez śledzenie przesyłki, a na dostawie kończąc.

Wszystkie produkty CEVAM są objęte gwarancją, zapewniając pełną zgodność jakości z oryginałem. Do dyspozycji Klientów Cevam oddajemy KATALOG- nowoczesny, praktyczny i regularnie aktualizowany. Klasyfikacja wyrobów CEVAM jest przeprowadzona wg podziału na marki i typy pojazdów. Wyszukanie odpowiednika CEVAM jest możliwe również wg oryginalnego numeru producenta.

Katalog jest dostępny on-line na stronie www.cevam.com (dostępny do darmowego pobrania), jak również w wersji papierowej, Cd-Rom. CEVAM jest członkiem CDA (Club de la distribution Automobile- Automobil Klub Dystrybucji) powiązanego z FEDA www.feda.fr