Ventas a distribuidores profesionales 

 

 

 

Wymiana Zwrotna

 

Wymiana zwrotna to określenie procesu wymiany wyrobu zużytego na  produkt, który został zregenerowany pod ścisłą kontrolą wg specyfikacji producenta do stanu wyjściowego. Zaletą wymiany zwrotnej jest zakup oryginalnych części, które cechują się niezawodnością, wydajnością i trwałością w niskiej cenie.

CEVAM posiada w swojej ofercie również wyroby nowe.

CEVAM jest członkiem organizacji APRA (Automative Parts Remanufacturers Association). www.apra.org

 

 

Technologia & Obsługa

 
CEVAM, to szeroka gama wyrobów gotowych, takich jak: alternatory, rozruszniki i półosie, mających zastosowanie we wszystkich segmentach europejskiego i azjatyckiego rynku motoryzacyjnego (rolniczy, osobowy, dostawczy, przemysłowy)
CEVAM odpowiada na 98% potrzeb swoich klientów. Produkty marki CEVAM są dystrybuowane z lokalnych  magazynów we Francji oraz z magazynu centralnego CEVAM codziennie o 13h i 18h.

CEVAM zatrudnia wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi specjaliści z Działu technicznego  są dostępni codziennie i udzielają Państwu  fachowej informacji na temat produktów objętych ofertą CEVAM.  Produkty Cevam są dostępne w  katalogach: TecDoc, Autossimo, Cicerone, ETAI.

Portal poświęcony Klientom CEVAM umożliwia składanie zamówień on-line  24h/24h. Dzięki ekspresowej obsłudze wszystkie zamówienia złożone do 17:45 są dostarczane nazajutrz rano. Dostawa wyrobów CEVAM dostępnych w lokalnych magazynach odbywa się w systemie H+4h (realizacja w 4godz.) 

BADANIA I ROZWÓJ to ważny obszar działalności CEVAM. Nasi specjaliści analizują każdy nowy model, przeprowadzają szereg testów i kontroli, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby Klienta i zwiększać ofertę wyrobów, a przez to liczbę i rodzaj zastosowań.